Genesis wprowadziło do swojej oferty mysz gamingową Xenon 400. Została ona wyposażona w sensor optyczny PMW3320. Pozwala on na ustawienie rozdzielczości w zakresach od 400 do 5200 punktów na cal. Czułość myszy można zmieniać poprzez oprogramowanie, ale również przy pomocy przycisków. Można także ustawić szybkość raportowania: od 1235 do 1000 Hz. Przyciski posiadają oparcie w postaci przełączników Omron.

Mają one zagwarantować aż 10 milionów kliknięć. Mysz jest lekka, a jej kształt gwarantuje pewny chwyt w dłoni użytkownika.

Genesis Xenon 400

Oprogramowanie do myszy posiada edytor profili oraz makr. Do tego dochodzi aż osiem programowalnych przycisków. Gryzoń posiada też regulowane tryby podświetlenia, dzięki którym gracz szybko rozpozna, z jakiego profilu aktualnie korzysta.

Mysz Xenon 400 będzie dostępna w sprzedaży w ostatnim tygodniu września, a jej cena ma wynosić około 99 zł.


Poprzedni artykułAMD ma w planach 12nm LP proces technologiczny
Następny artykułMożna już pobierać klienta gry Call of Duty: WWII z okazji otwartej bety
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.