Firma Genesis zaprezentowała nową mysz w swojej ofercie – Xenon 200. Producent wyposażył gryzonia w sensor optyczny Avago 5050, dzięki czemu maksymalna rozdzielczość urządzenia wynosi 3000 DPI. Prócz tego gracz może przełączać się między czterema poziomami czułości, wybieranymi przy pomocy specjalnego przycisku lub rolki. Dodatkowo polling rate gryzonia wynosi 1000 Hz, co przekłada się na krótki czas reakcji myszy.

Myszka Xenon 200 posiada popularne przełączniki Huano, których żywotność ma wynosić do 10 milionów kliknięć. Urządzenie posiada ergonomiczny kształt, a boczny uchwyt jest gumowany. Mysz wyposażona została w osiem programowalnych przycisków i dodatkowy przycisk snajperski. Po jego wciśnięciu natychmiast obniża się wartość DPI, tak, by gracz mógł dobrze przycelować w czasie gry. Na koniec warto wspomnieć o podświetleniu LED, które jest sterowana przy pomocy oprogramowania.

Mysz Xenon 200 kosztuje około 69 zł. Warto przy tym dodać, że w ramach współpracy między Genesis a platformą gamingową G2A, każdy, kto zakupi ten produkt, otrzyma bonus w postaci kodu o wartości 10% (1,5 EUR), do wykorzystania na stronie g2a.com.


Poprzedni artykułNice Slice otrzymuje pierwszą aktualizację o nazwie Pirate Ship
Następny artykułCzy Vulkan posiada ograniczenia dla systemu operacyjnego?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.