Firma Genesis wprowadziła do sprzedaży pierwszą turniejową klawiaturę Thor 300 TKL. Została ona oparta na przełącznikach Outemu, a gracz może wybrać dodatkowo przełączniki blue lub red. A co oznacza skrót TKL? Jest to Tenkeyless Mechanical Keyboard, czyli brak bloku numerycznego. Dzięki temu klawiatura jest krótsza i o wiele łatwiejsza w przenoszeniu, co powinno zadowolić wiele osób.

Obudowa została wykonana z aluminium, a podświetlenie oferuje aż 20 trybów. Warto podkreślić, że 8 przeznaczonych jest do popularnych gatunków sieciowych, takich jak FPS, MOBA itp. Co więcej, gracz sam może zaprogramować dwa dodatkowe, w pełni unikalne tryby. Każdy z modeli ma też swoje dedykowane podświetlenie: dla przełączników niebieskich jest to zielony, a dla czerwonych biały.

Genesis Thor 300 TKL posiada pełny N-Key rollover, organizer kabla, a także antypoślizgowe gumowe nóżki. Urządzenie posiada też liczne klawisze multimedialne.

Genesis Thor 300 TKL

Za klawiaturę Genesis Thor 300 TKL przyjdzie nam zapłacić ok 149 zł.


ŹRÓDŁOgenesis-zone.com
Poprzedni artykułGIGABYTE AB350N-Gaming WiFi – pierwsze mini-ITX dla AM4 w ofercie
Następny artykułWystartował turniej Quake World Championships – B. J. Blazkowicz w akcji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.