Genesis zaktualizowało klawiaturę Genesis RX85 o nowe przełączniki – Kailh Red i Kailh Blue. Model ten zadebiutował już w zeszłym roku, z przełącznikami Kailh Brown. Klawiaturę wyposażono w specjalne pokrętło do szybkiej regulacji głośności. Ułatwić życie graczom ma także 12 klawiszy funkcyjnych i wyprofilowana podpórka pod nadgarstki, przyczepiana do RX85 za pomocą magnesów.

Użytkownik może także regulować wysokość klawiatury, dzięki rozkładanym, pokrytym gumą nóżkom. Nadruki na klawisze wprowadzono przy pomocy technologii double-shot injection molding. To właśnie ta metoda powoduje, iż nadruk na przyciskach jest niemal nie do starcia.

Przełączniki Kailh Red są przeznaczone głównie do gier i wymagają niewiele siły nacisku. Niebieskie przełączniki to z kolei alternatywa dla osób, które na klawiaturze zamierzają dużo pisać. Mocną stroną switchów Blue jest charakterystyczny klik i wyraźnie wyczuwalny moment aktywacji.

Klawiatura Genesis RX85 oferuje także technologię N-key Rollover oraz podświetlenie RGB. Produkt Genesis posiada 20 trybów świetlnych: 8 standardowych, 10 gamingowych, przeznaczonych do gier, a także 2 własne tryby, które gracz może sam zaprogramować. Klawiatura RX85 kosztuje około 349 zł.


Poprzedni artykułEgosoft zaprezentowało przedsmaki gry X4 podczas XCon 2017
Następny artykułLazer3D LZ7 – ciekawy projekt małej obudowy miniITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.