Genesis wprowadziło do sprzedaży wodoodporną klawiaturę membranową – Rhod 400. Obudowa urządzenia została wzmocniona przez dwie aluminiowe klamry, zaś konstrukcja membrany chroni podzespoły przed kontaktem z wodą. Do tego dochodzą specjalne otwory, odprowadzające ciecz i pomagające tym samym w osuszeniu Rhod 400 w przypadku nieszczęśliwego wypadku.

Klawiatura posiada niski skok klawiszy oraz tylne nóżki do regulacji wysokości. Gracz może też zamienić miejscami klawisze strzałek z przyciskami WSAD, jeśli taki układ bardziej mu pasuje. Ułatwiona ma być także obsługa multimediów, kontrolowanych przy pomocy 12 klawiszy funkcyjnych.

Z udogodnień dla graczy znajdziemy również funkcje anti-ghostingu oraz blokadę klawisza Windows. Do tego klawiaturę wyposażono w podświetlenie LED w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym i fioletowym. Standardowy tryb świetlny można następnie przełączyć na efekt „Oddychanie”.

Klawiatura Genesis Rhod 400 kosztuje około 69 zł.


Poprzedni artykułPolski oddział AMD przez przypadek ujawnia premierę kart Radeon RX Vega
Następny artykułAOC PDS241 i PDS271 – monitory zaprojektowane we współpracy z F. A. Porsche
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.