Firma Genesis wprowadziła do sprzedaży nowe fotele dla graczy – Nitro 550 i Nitro 330. Oba modele posiadają jednolity kolor czerni. Wcześniej dostępne one były w kolorach czerwono-czarnym i niebiesko-czarnym. Fotele posiadają wyprofilowane obicie, i są obszyte miękkimi paddami oraz podparciami. Oparcie oraz siedzisko wypełniono specjalną pianką, która gwarantuje komfort.

W fotelach Nitro 550 i Nitro 330 można bez problemów dopasować wysokość siedziska w zakresie 8-10 cm oraz wysokości podpórek dla rąk. Poprawne działanie gwarantuje również podnośnik gazowy 3 i 4 klasy, co pozwala na obciążenie fotela wagą od 120 do 150 kg. Inną ciekawą funkcją jest tryb bujania oraz regulowany kąt nachylenia oparcia.

Fotel Nitro 550 Black kosztuje około 860 zł, a model Nitro 330 około 670 zł.


Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Drivers 384.76 z optymalizacjami dla gier
Następny artykułAOC AG322QCX i AG272FCX – nowe monitory z gamingowej serii AGON
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.