Genesis wprowadziło do sprzedaży słuchawki Neon 360. Model ten został wyposażony w system stereo, za który odpowiadają 50 mm głośniki. Do tego dochodzi kilka przydatnych dla graczy funkcji, takich jak możliwość włączenia wibracji. Z wygodę użytkowania odpowiadają miękkie nauszniki oraz metalowy pałąk.

Kabel do podłączenia do komputera posiada dobrej jakości oplot, który zapewnia elastyczność i wytrzymałość. Do całości dochodzi czuły mikrofon.

Słuchawki Neon 360 kosztują około 119 zł.


Poprzedni artykułStudio Bungie informuje o dalszych planach z grą Destiny 2
Następny artykułEuro Truck Simulator 2 otrzymuje nowy dodatek o nazwie Italia
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.