Firma Genesis wprowadziła do sprzedaży biurko Genesis Holm 300 RGB. Producent połączył ładny wygląd i przemyślane rozwiązania, co powinno zapewnić duży komfort w pracy. Blat ma wymiary 120 x 60 cm i wykonany został z płyty MDF z karbonową okleiną. Pomyślano także o zintegrowanym hubie USB 3.0 (3 sztuki), wpuście na przewody, a także szeregu uchwytów i półeczek. Producent przewidział stojak na pady do gier oraz uchwyty na kubek i słuchawki.

Nie zabrakło również półki na przekąski lub dokumenty. W tylnej części blatu znajduje się miejsce na listwę zasilającą. Gracz ma do dyspozycji również zintegrowaną ładowarkę indukcyjną dla urządzeń mobilnych. Dodatkowa półka pod monitor pozwala zachować prawidłową postawę i zyskać dodatkową przestrzeń roboczą na blacie.

 

Biuro Genesi Holm 300 RGB wyposażono w solidny, metalowy stelaż. Ma to umożliwić stabilne utrzymywanie wszystkich urządzeń, znajdujących się na dużym blacie. Na pokładzie nie zabrakło podświetlenia RGB LED zamontowanego pod biurkiem. Ma ono wyróżnić stanowisko do grania i stworzyć unikalny klimat. Użytkownik może wybrać jeden z wielu dostępnych trybów pracy i efektów świetlnych, korzystając z dołączonego pilota.

Biurko dla gracza Genesis Holm 300 RGB jest już dostępne w sprzedaży w cenie 799 zł.

Genesis Holm 300 RGB - biurko dla gracza z podświetleniem RGB 3


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments