Serwis videocardz.com dotarł do zdjęć ukazujących najprawdopodobniej referencyjny model karty graficznej nVidia GeForce GTX 1050 Ti. Na zdjęciach widzimy 768 rdzeni CUDA, chip GP107-400-A1, 4 GB pamięci GDDR5 oraz 128 bitową szynę danych. Zegary prawdopodobnie zostały fabrycznie podkręcone, natomiast cała reszta wygląda na prawdziwą.

Według serwisu gdm.or.jp premiera tego modelu ma nastąpić 25 października. Co ciekawe, GeForce GTX 1050 ma mieć premierę tego samego dnia.


ŹRÓDŁOvideocardz.com
Poprzedni artykułLone Echo – symulator kosmosu od studia Ready at Dawn
Następny artykułKnights of the Eternal Throne – nowe DLC do Star Wars: The Old Republic
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.