Garmin zaprezentował Forerunner 15 – zegarek biegowy z GPS i funkcją monitorowania codziennej aktywności, niezależnie od poziomu zaawansowania użytkownika. Urządzenie śledzi najważniejsze statystyki biegu, takie jak dystans, tempo, kalorie, osobiste rekordy i tętno. Czas działania akumulatora wynosi maksymalnie 8 godzin z funkcją GPS lub 5 tygodni w trybie zegarka/śledzenia aktywności.

Garmin Forerunner 15 - kolory

Zegarek obsługiwany jest za pomocą czterech przycisków. Możemy kontrolować w pełni wyświetlane dane na ekranie. Obudowa klasy 5 ATM czyni urządzenie odpornym na deszcz, pot i pozwala korzystać z Forerunnera 15 podczas pływania.

Garmin dodał funkcję wysyłania danych na społecznościową platformę Garmin Connect, która umożliwia analizowanie postępów, ustawianie i monitorowanie celów oraz dzielenie się swoimi aktywnościami z innymi użytkownikami lub udostępnianie informacji w serwisach społecznościowych. Można obejrzeć swoje biegi na mapie, otrzymać szczegółowe informacje na temat każdego kilometra, lub uzyskać dzienne podsumowanie aktywności. Społeczność Garmin Connect dostarcza dodatkowej motywacji, oferując wyzwania online i wirtualne odznaki za osiągnięcia.

Forerunner 15 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 169.99$ i 199.99$ (wersja z czujnikiem tętna). Zegarek dostępny jest w dwóch rozmiarach i kilku wersjach kolorystycznych: duży (wymiary wyświetlacza – 2,1 x 2,0 cm) w kolorach czarno/zielony, turkusowo/biały, fioletowo/biały; mały (wymiary wyświetlacza 2,5 x 2,4 cm) w kolorach czarno/niebieski, czerwono/czarny.


Poprzedni artykułZalman H1 z inteligentnym systemem AHV
Następny artykułZOTAC GeForce GTX TITAN Z – dwa układy GK110 na jednej płytce
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.