GIGABYTE TECHNOLOGY rozpoczęło 5 października promocję o nazwie GAME ON with AORUS. Każda osoba, która kupi w tym czasie wybraną płytę główną z nowej serii GIGABYTE AORUS Z370 otrzyma do 40€ w STEAM za darmo. Po zakupie płyty, należy ją zarejestrować na dedykowanej akcji stronie: gaming.gigabyte.eu/Intelmotherboard/Steam/z370.

Następnie otrzymany kod można wykorzystać na osobistym koncie STEAM na kredyty STEAM używane do zakupu gier, oprogramowania i innych przedmiotów, dostępnych w sklepie

Płyty główne GIGABYTE AORUS Z370 biorące udział w promocji:

Model Wartość kodu portfela STEAM
Z370 AORUS Gaming 7 €40
Z370 AORUS GAMING 5, Z370 AORUS ULTRA GAMING, Z370 AORUS GAMING 3, Z370 AORUS GAMING K3 €20

GAME ON with AORUS


Poprzedni artykułEuropa Universalis IV – kolejny zapowiedziany dodatek!
Następny artykułLogitech Gaming Software 8.96.81 z dużą liczbą nowości
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.