GAMDIAS wprowadzi do sprzedaży gamingowe fotele Achilles. Kształt foteli został zainspirowany wyścigowymi samochodami. Krzesła zostały obite wysokiej jakości materiałem PVC, przypominającym naturalną skórę. Szkielet siedziska wykonano ze stali, a oparcia zostały wypełnione gęstą gąbką. Producent umożliwił regulacje podłokietników oraz oparcia do 150 stopni.

Na rynku pojawią się trzy różne serie Achilles w kilku rozmiarach do wyboru: P1, M1, i E1. W zależności od rozmiaru maksymalne obciążenie wynosi od 102 do nawet 200 kg. Krzesła są dostępne kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, żółtym i biały.

W oparcia foteli wbudowano stylowe podświetlenie RGB, które można w pełni konfigurować. racze mogą wybrać jeden z dziesięciu efektów świetlnych oraz zdecydować o jego kolorze za pomocą aplikacji GAMDIAS Hera. Wystarczy podłączyć krzesło do komputera poprzez wbudowany port USB. Po odłączeniu podświetlenie można zasilić np. dowolnym powerbankiem.

Najbogatsze wyposażenie posiadają modele P1, w których znajdziemy specjalny system regulacji podłokietników w czterech wymiarach, pozwalających idealnie dopasować położenie. Dla większego komfortu, model rozbudowano o wysuwany podnóżek. W modelach z serii M1 zastosowano trójwymiarową regulację podłokietników, a użytkownicy modelu E1 sami zdecydują o ich wysokości. Do każdego zestawu dołączono komplet poduszek pod głowę i część lędźwiową pleców.

Wszystkie modele GAMDIAS Achilles trafią do sprzedaży do końca października w cenie od:

  • P1L: 459 USD
  • P1S: 419 USD
  • M1L: 379 USD
  • M1S: 339 USD
  • E1L: 249 USD


Poprzedni artykułDreadnought otrzymuję aktualizację 1.9.0 z wieloma zmianami
Następny artykułSteelSeries Rival 110 – myszka dla wymagających graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.