Logitech zaprezentowało trzy nowe myszy wyposażone w czujnik HERO 16KLogitech G903 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse, Logitech G703 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse oraz Logitech G403 HERO Gaming Mouse. Dostępne będą one w sprzedaży od tego miesiąca w cenach odpowiednio 649 zł, 439 zł i 309 zł. Wszystkie trzy modele można zaprogramować według indywidualnych preferencji, przy użyciu zaawansowanego oprogramowania Logitech G HUB.

Mysz G903 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse wyposażona jest także w technologię LIGHTSPEED Wireless oraz nowy sensor HERO 16K. Jest kompatybilna z systemem bezprzewodowego ładowania Logitech G POWERPLAY Wireless Charging System, posiada podświetlenie16.8 mln kolorów (technologia LIGHTSYNC RGB). Jej oburęczna konstrukcja i maksymalnie 11 programowalnych przycisków sprawia, że zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

G703 LIGHTSPEED waży zaledwie 95 gramów i potrafi wytrzymać na akumulatorze do 35 godzin. Technologia LIGHTSPEED Wireless zapewnia precyzyjną rozgrywkę przy maksymalnym poziomie 16 000 DPI i zerowym wygładzaniu oraz zwiększonej wydajności połączenia bezprzewodowego. Dodatkowo, mysz Logitech G703 jest kompatybilna z bezprzewodowym systemem ładowania POWERPLAY.

G403 HERO ma ergonomiczny kształt oraz technologię LIGHTSYNC RGB. Producent dokłada również opcjonalne ciężarki o wadze 10 gramów. Do tego dochodzi aż sześć programowalnych przycisków, które można dostosować do indywidualnych preferencji graczy.


Poprzedni artykułESL Pro League Season 9: Grayhound Gamin i DETONA nie zagrają dalej
Następny artykułWorld War 3 do przetestowania za darmo przez weekend!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.