Firma G.Skill zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowych zestawów modułów pamięci – Ripjaws DDR4-3000MHz SO-DIMM. Zestawy oferowane będą w wersjach o pojemnościach od 8 do 32 GB, a dzięki wspomnianemu selekcjonowaniu mają pracować przy standardowym zasilaniu o napięciu 1,2 V.

G.SKILL Ripjaws DDR4-3000MHz SO-DIMM

G.SKILL Ripjaws DDR4-3000MHz SO-DIMM będą posiadały wsparcie dla najnowszego standardu XMP 2.0, zaprojektowanego specjalnie dla procesorów Intel Core 6 generacji. Pamięci pojawią się w sklepach już w tym miesiącu.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułAMD Radeon Software Crimson Edition 16.4.1
Następny artykułEVGA wprowadza 4 modele GeForce GTX 950 bez 6-pinowej wtyczki zasilania
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.