Firma G.Skill zaprezentował pamięci komputerowe Trident Z DDR4-3200MHz, Trident Z DDR4-3466MHz oraz Trident Z DDR4-4266MHz. Zestawy mają być oferowane w pojemnościach 2 x 8GB, 4 x 8GB, 2 x 16GB i 4 x 16GB. Wszystkie moduły będą pracowały przy napięciu 1.35V. Pamięci Trident Z DDR4 3200MHz, 3466MHz i 4266MHz wspierają technologię Intel XMP 2.0, czyli możliwość tworzenia profili sprzętowych z poziomu UEFI.

Pamięci mają trafić do sprzedaży na początku czerwca. Cena nie została określona, ale ze względu na parametry, będzie na pewno większa od standardowych modeli.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułHomefront: The Revolution – staw opór azjatyckiemu najeźdźcy
Następny artykułOpenRW – otwarta implementacja gry Grand Theft Auto III
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.