Firma G.Skill zaprezentował pamięci komputerowe z serii Flare X i FORTIS. Są one dedykowane nowym procesorom AMD Ryzen i mają zapewniać jak najlepsze osiągi w całym oprogramowaniu. Seria FORTIS to propozycja skierowana do graczy. Moduły będą dostępne w pojemnościach 2 x 8 GB, 4 x 8 GB, 2 x 16 GB i 4 x 16 GB oraz o taktowaniu 2133 i 2400 MHz. Pamięci zostały wyposażone w niskoprofilowy radiator, co powinno zainteresować fanów mini-ITX.

G.Skill wprowadza do oferty pamięci Flare X i FORTIS dedykowane procesorom AMD Ryzen 1

Seria Flare X to już oferta dla profesjonalnych klientów. Każdy z modułów posiada wyselekcjonowane kości pamięci. Producent zaoferuje zestawy w konfiguracjach: 2 x 8 GB, 4 x 8 GB, 2 x 16 GB i 4 x 16 GB o taktowaniu 3200 i 3466 MHz.

Producent pochwalił się również dwoma zdjęciami, przedstawiającymi podkręcone moduły.

Pamięci Flare X i FORTIS powinny być już dostępne w sprzedaży u partnerów.

G.Skill FORTIS i Flare X dla AMD Ryzen


PRZEZgskill.com
ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułAMD i Microsoft będą wspólnie rozwijali projekt Microsoft Project Olympus
Następny artykułAOC AG271UG – nowy monitor dla graczy trafi do sprzedaży w kwietniu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.