Fury wprowadziło do sprzedaży dwa nowe fotele gamingowe – Avenger S i Avenger M. Ich nazwy są związane ze słynnym bombowcem torpedowym TBF Grumman Avenger. Obydwa fotele wykonana z dobrej jakości materiałów. Każdy z nich jest w stanie znieść nacisk 150 kg i mają starannie wykonane obszycie materiałów. Wyposażono je w nylonowe kółka, które rysują podłogi.

Fury Avenger M ma opcję regulacji wysokości siedziska w zakresie 10 cm. W oparciu i podłokietnikach zastosowano piankę oraz skórę ekologiczną. Ma to gwarantować wysoki komfort przy bardzo długiej rozgrywce. Cała konstrukcja porusza się na nylonowych kółkach. Dostępne kolory to czarny, szary i błękitny.

Fury Avenger S to model nieco mniejszy, przeznaczony dla użytkowników o wzroście poniżej 170 cm. Podłokietniki fotela oraz oparcie zostały pokryte grubą warstwą pianki oraz obszyte ekoskórą. Cała konstrukcja porusza się na nylonowych kółkach, które umożliwiają sprawne przesuwanie fotela nie narażając podłoża na ścieranie. Dostępne kolory to czarny, szary i błękitny.

Producent wycenił fotele Avenger S i M kolejno na 399 i 449 zł.


Poprzedni artykułDrużyna X-Kom Team zaprezentowała nowego trenera!
Następny artykułHAMA Power Pack Premium Alu – nowy bank energii
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.