Firma AVM wprowadziła do Polski nowy flagowy model routera – FRITZ!Box 7590. Urządzenie została przystosowane do obsługi łączy ADSL, VDSL, VDSL z vectoringiem, supervectoringu 35b z przepustowością do 300 Mbit/s. Dzięki takiemu wsparciu, router będzie służył użytkownikom przez wiele lat. Przesyła on dane w bezprzewodowej sieci LAN z prędkością gigabitową.

Dzięki obsłudze technologii 4 x 4 Multi-User MIMO, przepustowości rzędu 1 733 Mbit/s osiąga się już korzystając jedynie z pasma 5 GHz. Dodatkowe 800 Mbit /s oferuje pasmo 2,4 GHz.

FRITZ!Box 7590

Dzięki czterem gigabitowym portom LAN, FRITZ! Box 7590 oferuje bogate możliwości pracy w sieci. Dwa porty USB 3.0 pozwalają podłączyć nośniki danych i uzyskać szybkość transmisji od dwóch do czterech razy większą niż w poprzednich modelach. Porty USB obsługują również zewnętrzne modemy LTE i drukarki.

Router FRITZ!Box 7590 dostępny jest w cenie 1199 zł. Posiada 5 letnią gwarancję producenta.


Poprzedni artykułHumble Bundle z promocją o nazwie Humble Stardock Bundle
Następny artykułDelock Adapter Thunderbolt 3 z dwoma portami Displayport
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.