Firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Urządzenie jest pierwszym modelem z rodziny FRITZ!Box obsługującym LTE (4G) i UMTS (3G). Wielofunkcyjny router FRITZ!Box 6820 LTE jest już dostępny w sieci PLAY zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych we wszystkich dostępnych planach taryfowych. Urządzenie może obsługiwać transmisję w sześciu zakresach LTE (4G) i trzech UMTS (3G) wraz z roamingiem

AVM FRITZBox 6820 LTE

FRITZ!Box 6820 LTE automatycznie przełącza się pomiędzy 3G i 4G, w zależności od mocy sygnału. Szybka sieć w technologii Wireless N, oferuje przepływność do 450 MBit/s i świetne pokrycie zasięgiem dla wszystkich użytkowników domowych.

Firma AVM stale wzbogaca system operacyjny routerów FRITZ!Box – FRITZ!OS – nowymi funkcjami, a robi to za pomocą darmowych aktualizacji. W ten sposób użytkownicy mogą korzystać w swojej domowej sieci z pełnej palety komfortowych funkcji. Należą do nich intuicyjny interfejs użytkownika, dostęp do sieci bezprzewodowej dla gości i szczegółowy podgląd sieci WiFi. Paletę funkcji uzupełniają: rozbudowana kontrola rodzicielska, firewall, VPN, automatyczne aktualizacje i wiele, wiele więcej. Dzięki usłudze MyFRITZ i aplikacji MyFRITZ!App, użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do swoich danych z każdego miejsca na świecie.

Na koniec warto wspomnieć o gigabitowym porcie LAN, a także zdalnym dostępie oraz VPNie dla łatwego i bezpiecznego korzystania z dowolnej lokalizacji.


Poprzedni artykułTRANSCEND SuperMLC 220 – karty microSD z technologią superMLC
Następny artykułHearts of Iron IV dostępne w przedsprzedaży
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments