Firma Fresh’n’Rebel wprowadziła do oferty powerbanki: Powerbank 3000 mAh, Powerbank 6000 mAh i Powerbank 9000 mAh w kolorze rubinowym. Stylowe akumulatory łączy miękkie w dotyku materiały, matowe elementy metalowe, delikatne diody i skórzaną etykietę z tłoczonym logo. Do tego ich waga nie przekraczas 200 gramów. Dzięki portowi 2,4 A ładowanie za pomocą akumulatora Powerbank jest dwukrotnie szybsze niż w przypadku innych ładowarek.

Akumulator Powerbank 9000 mAh posiada dwa porty USB, jeden standardowy port 1 A oraz jeden port 2,4 A, który pozwala szybko naładować urządzenia. Możesz nawet naładować dwa urządzenia jednocześnie.


Poprzedni artykułRazer zVault – wirtualna platforma walutowa dla graczy
Następny artykułPrawdopodobna specyfikacja karty graficznej AMD Radeon RX Vega
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.