Firma Fresh’n’Rebel wprowadziła do oferty słuchawki Caps w kolorze rubinowym. Urządzenie dostępne jest w wersji bezprzewodowej i na kablu. W tym pierwszym przypadku pozwala na słuchanie muzyki aż przez pięć godzin. Po rozładowaniu baterii można dalej cieszyć się muzyką podłączając słuchawki przez dołączony do zestawu kabel. Dzięki składanej konstrukcji możemy także zabrać słuchawki ze sobą gdziekolwiek chcemy, bez obawy, że ulegną uszkodzeniu.

Słuchawki Caps ważą zaledwie 135 gramów, a kabel do słuchawek posiada wbudowany mikrofon oraz pilot do sterowania. Cena słuchawek waha się od 120 do 180 zł.


Poprzedni artykułBioWare pokazuje film z Mass Effect: Andromeda podczas PAX East 2017
Następny artykułStyx: Shards of Darkness – wciel się ponownie w goblińskiego złodziejaszka
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.