Firma ARCHOS, pionier rynku urządzeń z systemem Android, zapowiada wejście na polski rynek elektroniki użytkowej. Portfolio produktów będzie dostępne dla polskich konsumentów, dzięki nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z firmami Action i ABC Data. Dzięki długofalowej współpracy z Google, wszystkie produkty ARCHOS są certyfikowane przez Google, co gwarantuje użytkownikom dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play.


Poprzedni artykułTRANSCEND JetDrive 500, JetDrive 520, JetDrive 720 i JetDrive 420 – dyski SSD dla komputerów Apple MacBook
Następny artykułARCHOS ArcBook – netbook z systemem Android
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.