EVGA wprowadziło do sprzedaży kartę graficzną: EVGA GeForce GTX 1050 SC GAMING 03G. Nowy model został wyposażony w 768 rdzeni CUDA, 48 jednostek teksturujących oraz 32 renderujące. Całość jest wspomagana przez 3 GB pamięci VRAM na 96 bitowej szynie danych. Daje to łącznie przepustowość na poziomie 84 GB/s. Taktowanie rdzenia zostało ustalone na poziomie 1455 MHz. W trybie Boost wzrasta do 1569 MHz.

Karta posiada długość 144.78 mm i jest dwuslotowa. Za chłodzenie odpowiada 90 mm wentylator w technologii ACX 2.0. Cała moc pobierana jest jedynie ze złącza PCI-Express.

Wspierane są następujące technologie: NVIDIA GameStream, NVIDIA G-SYNC Ready, OpenGL 4.5, Simultaneous Multi-Projection, VR Ready, NVIDIA Ansel, NVIDIA GPU Boost 3.0, DirectX 12, Vulkan API.

Na śledziu znajdziemy: dual-link DVI-D, DisplayPort 1.4, and HDMI 2.0. Cena karty EVGA GeForce GTX 1050 SC Gaming 03G została ustalona na 169.99 dolarów. Producent udziela 3 letniej gwarancji.


Poprzedni artykułESL One Cologne 2018: Podsumowanie kilku dni
Następny artykułESL One Cologne 2018: Mecze półfinałowe przed nami, będzie się działo!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments