Firma Enermax wprowadziła do swojej oferty dwa nowe zasilacze SFX: REVOLUTION SFX 550W i REVOLUTION SFX 650W. Jednostki posiadają wymiary 125 x 100 x 63.5 mm oraz pojedynczy wentylator. Nie jest on uruchomiony, jeżeli obciążenie zasilacza nie przekracza 30% mocy. Warto wspomnieć o certyfikacie 80 Plus Gold, który potwierdza 92% sprawność energetyczną.

Bardzo ważnymi cechami jednostek jest modularne okablowanie. Przyda się to szczególnie w obudowach mini-ITX, gdzie jest bardzo mało miejsca. Zasilacze Enermaxa dysponują pojedynczą linią zasilania 12V oraz licznymi zabezpieczeniami antyprzepięciowymi i antyprzeciążeniowymi. W zestawie otrzymujemy adapter do montażu w standardzie ATX.

REVOLUTION SFX

Zasilacze Revolution SFX są już dostępne w sprzedaży.


Poprzedni artykułWleńKon 2016 już w najbliższą sobotę w hali sportowej
Następny artykułStatystyki sprzętu i oprogramowania na Steam – listopad 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.