Enermax AQUAFUSION 240 White

Enermax wprowadziło do sprzedaży chłodzenie AiO – AQUAFUSION 240 White. Cały zestaw jest koloru białego. Chłodnicę wykonano z aluminium, a jej wymiary wynoszą 274 x 120 x 27 mm. Zamontowano na niej 120 mm wentylatory SquA RGB Fans o obrotach od 500 do 2 000 RPM. Dodatkowo wyposażono je w podświetlenie ARGB z 4-pinowym złączem.

Najciekawszy jest jednak blok wodny. Zastosowano tutaj podwójną komorę – w jednej znajduje się pompa, a w drugiej płyn, który odbiera ciepło, bezpośrednio od procesora. Dzięki temu wydłużony zostaje czas pracy obu części.

Ciepło rozprasza solidnych rozmiarów radiator, a producent zaufał tutaj opatentowanej technologii Shunt Channel Technology, gdzie szeroki kanał przechodzi w standardową strukturę micro-fin.

Do oświetlenia całości zastosowano technologię oświetlenia Aurabelt i synchronizowane diody RGB. Całość współpracuje z oprogramowanie popularnych producentów: ASUS, ASRock, MSI i Gigabyte. Nie zabrakło również specjalne zewnętrznego kontrolera, który ma wbudowane 10 trybów świecenia.

Chłodzenie wodne Enermax AQUAFUSION 240 White jest dostępne w cenie około 105 dolarów.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments