EK Water Blocks wprowadziło do sprzedaży monoblok chłodzenia wodnego – EK-Momentum ROG Strix Z390-I D-RGB. Całość została zaprojektowana we współpracy z firmą ASUS i należy do linii Quantum Line. Blok wodny został przystosowany dla płyty głównej ASUS ROG STRIX Z390-I Gaming, której recenzję znajdziecie na naszym portalu. Warto zaznaczyć, że jest płyta główna wykonana jest w formacie mini-ITX.

EK-Momentum ROG Strix Z390-I D-RGB - monoblok chłodzenia wodnego 1

Monoblok wykonany został z niklowanej miedzi oraz szkła akrylowe. Pierwsze materiały odpowiadają za chłodzenie procesora oraz konwertera napięcia na płycie głównej. Drugie natomiast to pokrywa, która utrzymuje płyn chłodniczy.

Producent pomyślał także o ładnym wyglądzie i wbudował adresowalne oświetlenie LED dRGB. Można nim sterować przy użyciu świetnej ASUSowej aplikacji.

EK-Momentum ROG Strix Z390-I D-RGB - monoblok chłodzenia wodnego 2

Monoblok EK-Momentum ROG Strix Z390-I D-RGB dostępny jest już w sprzedaży w cenie 144 Euro.


ŹRÓDŁOekwb.com
Poprzedni artykułRyzen 3 3200G i Ryzen 5 3400G – pierwsze informacje o nowych APU
Następny artykułKingston KC2000 – nowe dyski SSD ze sprzętowym szyfrowaniem danych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.