Firma Edimax wprowadziła do swojej oferty bezprzewodową kartę sieciową Edimax EW-7833UAC. Urządzenie pracuje w dwóch pasmach: 2,4 GHz, jak i 5 GHz. W pierwszym z nich potrafi przesyłać z prędkością do 450 Mb/s. W drugim natomiast do aż 1300 MB/s. Każde z pasm może być wykorzystywane do zupełnie innych zadań. Karta sieciowa jest wyposażona w rozkładaną antenę.

Edimax EW-7833UAC

Zmieniając kąt jej pochylenia, można w łatwy sposób uzyskać jak najlepszy sygnał sieci bezprzewodowej. Złożona umożliwia łatwe i bezpieczne przechowywanie.

Edimax EW-7833UAC

Karta sieciowa została wyposażona w takie technologie jak:

  • Beamforming – są to algorytmy przetwarzania, które generują ukierunkowane sygnały
  • MIMO – umożliwia wysyłanie i odbieranie danych za pomocą 3 anten odbiorczych i nadawczych, co maksymalizuje prędkość przesyłania danych

Edimax EW-7833UAC jest zgodna ze standardem USB 3.0 i wstecznie kompatybilna z USB 2.0.


Poprzedni artykułExtinction od studia Iron Galaxy ukaże się już 10 kwietnia tego roku
Następny artykułUdostępniono benchmark gry FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.