Delock wprowadził do swojej oferty Delock Repeater HDMI. Urządzenie to jest niewielkim wzmacniaczem sygnału połączenia HDMI o zasięgu do 30 metrów. Wzmacniacz obsługuje rozdzielczość do Ultra HD (3840 × 2160@ 60 Hz) i zapewnia zgodność wsteczną do rozdzielczości Full HD 1080p. Urządzenie do pracy nie wymaga osobnego źródła zasilania. Warto wspomnieć również o możliwości przesyłania sygnału sieciowego w standardzie High Speed HDMI with Ethernet (HEC).

Z jednej strony mamy wejście, a z drugiej wyjście HDMI-A. Z jednej strony należy podłączyć kabel HDMI o maksymalnej długości do 20 m. Z drugiej zaś połączyć kabel z repeaterem Delock. Następnie do portu wyjściowego oznaczanego jako „Output” podłączamy kabel o długości nie większej niż 10 m i podpinamy bezpośrednio do urządzenia docelowego.

Cena produktu wynosi około 99 zł.


Poprzedni artykułMasterKeys Pro L NVIDIA Edition – klawiatura od NVIDIA i Cooler Mastera
Następny artykułArkhamer 2017 – relacja z konwentu fantastyki w Kaliszu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.