Firma Delock wprowadziła do sprzedaży przełącznik HDMI UHD z trzema wejściami HDMI. Adapter wyposażono w przycisk umożliwiający szybkie przełączanie się pomiędzy źródłami. O stanie aktywnego złącza informuje dioda LED. Niewielkich rozmiarów przełącznik posiada długi na pół metra przewód, umożliwiający swobodę manewru.

Urządzenie wspiera standard rozdzielczości do 3840×2160 pikseli (4K UHD), przy odświeżaniu rzędu 60Hz. Złącze: wejście: 3×19-pinowe żeńskie złącze HDMI-A; wyjście: 1×19-pinowe męskie złącze HDMI-A. Cena adaptera wynosi 119 zł.


Poprzedni artykułIntel planuje płyty główne z chipsetem B360 dla procesorów Coffee Lake?
Następny artykułHellblade: Senua’s Sacrifice – podróż do wnętrza piekieł
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.