Deepcool dodało do swojej oferty uchwyt dla karty graficznej — GH-01 A-RGB. Jego zadaniem jest odciążenie slotu PCI-Express od ciężaru karty graficznej. Ma to szczególnie znaczenie przy bardzo dużych kartach z potężnymi systemami chłodzenia. Oczywiście w przypadku kart mini-ITX coś takiego nie będzie miało miejsca, ze względu na ich rozmiary, ale przy większych modelach na pewno się sprawdzi.

Deepcool GH-01 A-RGB ma 9 adresowalnych diod RGB LED, co zapewnia pełne podświetlenie dla obudowy. Iluminacja może być zsynchronizowana z innymi urządzeniami, dzięki kompatybilności z systemami popularnych producentów płyt głównych.

Uchwyt GH-01 A-RGB zbudowany jest na podstawie metalowego ramienia i plastikowej podstawy. Dużą zaletą dla estetów będzie możliwość ukrycia kabli zasilających. Materiały, jak podaje producent, zostały starannie dobrane, by zapewnić odpowiednią wytrzymałość i sztywność konstrukcji. Podpórka może pracować z kartą graficzną ważącą nawet do 5 kg. Urządzenie ma być dostępne w sprzedaży w cenie ok. 120 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments