Deepcool zaprezentowało zaawansowane chłodzenie wodne typu AiO – Castle 360EX White. Jego zadaniem jest skutecznie schłodzić najmocniejsze procesory Intela i AMD, wliczając w to modele z rodzin Core i9 oraz Threadripper. Najważniejszą częścią jest aluminiowy radiator o wymiarach 402 x 120 x 27 mm. Ma on dwukomorową chłodnicę oraz o 25% większą liczbę żeberek. Ma to pozwolić na skuteczniejsze oddawanie ciepła.

Za nawiew odpowiadają 3 wentylatory o średnicy 120 mm. Tłoczą one powietrze przez radiator i mają specjalnie zaprojektowane łopatki. Ponadto konstrukcja otaczających je ramek ma minimalizować emisję hałasu i jednocześnie zwiększać przepływ powietrza. Całość dopełniają podkładki antywibracyjne. Nie możemy zapomnieć także opatentowanej technologii Anti-Leak, która balansuje ciśnienie cieczy, wewnątrz układu chłodzenia.

Bloko-pompka ma mocny i zaawansowany silnik x-life, który ma zapewniać dobry przepływ cieczy. Do tego jest opcja dopasowania oświetlenia RGB LED do własnych upodobań. Producent umożliwia także wymianę loga na własne. Wymienne loga można kupić lub przygotować samodzielnie, nadając konstrukcji bardziej osobisty charakter.

Zainteresowani zakupem chłodzenia Deepcool Castle 360EX White powinni przygotować około 690 zł i uzbroić się w cierpliwość – na rynkowy debiut trzeba poczekać do połowy listopada b.r.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments