Firma Cryorig poinformowała, że w związku z premierą procesorów AMD Ryzen, zmienia swoje plany odnośnie rozsyłania darmowych zestawów montażowych dla wybranych zestawów chłodzenia. Pod koniec stycznia podano informację, że będzie to początek marca. Teraz jednak zmieniono to na koniec miesiąca. Klienci proszeni są o składanie zamówień poprzez mail: support@cryorig.com lub formularz kontaktowy. Trzeba przedstawić dowód zakupu chłodzenia Cryorig oraz dowód zakupu płyty głównej pod AMD Ryzen lub procesora.

Z oferowanych zestawów do nowych podstawek będą m.in. R1 Universal/Ultimate, C1, H5 Universal/Ultimate, H7, H7 Quad Lumi, M9a, C7, A40, A40 Ultimate i A80.


ŹRÓDŁOcryorig.com
Poprzedni artykułKhronos Group ogłasza inicjatywę OpenXR, czyli otwarty standard wirtualnej rzeczywistości
Następny artykułPHILIPS 278E8QJAB – 27 calowy monitor z zakrzywionym ekranem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.