CRYORIG udostępniło zestaw mocowań – sTR4 Upgrade Kit dla wszystkich powietrznych chłodzeń procesorów. Ma to pozwolić na montowanie ich z procesorami AMD Ryzen Threadripper 2 generacji. Zestaw sTR4 Upgrade Kit współpracuje z CRYORIG serii R1, serii C1, serii H5 oraz H7 Quad Lumi. Warto nadmienić, że producent nie zaleca stosowania chłodzenia z mniejszą niż 4 liczbą rurek.

CRYORIG sTR4 Upgrade Kit

Jest to spowodowane samą kwestią ilości odprowadzanego ciepła z procesora. Do tego wszystkie chłodzenia serii C7 również nie są zalecane dla procesorów Ryzen Threadripper 2 generacji.

Zestaw sTR4 Upgrade Kit jest dostępny do kupienia w cenie 6 Euro z VATem na terenie Europy.


ŹRÓDŁOcryorig.com
Poprzedni artykułMODECOM COSPLAY SHOW PGA 2018 – konkurs cosplay
Następny artykułPoznaliśmy wszystkich finalistów play-in. Przyszedł czas na group stage!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.