CRYORIG zaprezentował dwa nowe produkty: chłodzenie dla dysków M.2 Frostbit oraz chłodzenie dla procesorów C7 RGB. Pojawią się one podczas nadchodzących targów COMPUTEX 2018 w hali I0527. Frostbit jest pierwszym tego typu chłodzeniem na rynku. Posiada dwie rurki cieplne, które współpracują z radiatorami, aby oddać ciepło. Jeden radiator styka się bezpośrednio z pamięciami, a drugi można ustawić w dowolnej pozycji.

Chłodzenie C7 RGB to znany wszystkim dobrze zestaw do odprowadzania ciepła z procesora. Tym razem producent dodał 92 mm wentylator z podświetleniem RGB. Można go podłączyć do dowolnego złącza na płycie głównej.


ŹRÓDŁOcryorig.com
Poprzedni artykułCooler Master na Computex 2018 – co zobaczymy?
Następny artykułZALMAN pojawi się na targach COMPUTEX 2018
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments