Firma Cryorig poinformowała, że w związku z premierą podstawki AMD AM4, zaoferują darmowe zestawy montażowe dla wybranych zestawów chłodzenia. Będą to m.in. R1 Universal/Ultimate, C1, H5 Universal/Ultimate, H7, H7 Quad Lumi, M9a, C7, A40, A40 Ultimate i A80. Nowa platforma od AMD posiada zmieniony rozstaw otworów montażowych, co oznacza konieczność stosowania nowego zestawu zapinek dla układów chłodzenia procesora.

Nowe części będą rozsyłane wraz z premierą nowych procesorów lub najpóźniej 1 marca. Klienci proszeni są o składanie zamówień poprzez mail: support@cryorig.com. Trzeba przedstawić dowód zakupu chłodzenia Cryorig oraz dowód zakupu płyty głównej pod AMD Ryzen lub procesora.


ŹRÓDŁOcryorig.com
Poprzedni artykułNowy zwiastun Call of Duty: Infinite Warfare – Rave in the Redwoods
Następny artykułPhantex oferuje darmowe zestawy montażowe do podstawki AMD AM4
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.