Firma Cougar zaprezentowała nową serię modularnych zasilaczy o nazwie Cougar LX. Zostały one zaprojektowane z myślą o wydajnych systemach dla graczy, ale także dużej wygodzie w układaniu kabli w obudowach. Zasilacze posiadają nowoczesny wygląd i zapewniają cichą pracę. Producent zadbał również o certyfikat 80 Plus Bronze, który ma gwarantować 81% sprawności zasilacza, przy maksymalnym obciążeniu jednostki.

Producent przygotował dwa modele: Cougar LX 500W i Cougar LX 600W. Każdy z nich posiada 120 mm wentylator oraz wymiary 140 x 150 x 86 mm. Pierwszy model jest w cenie około 290 zł, natomiast drugi można dostać za około 330 zł.

Zdjęcia zasilacza, dzięki uprzejmości sklepu morele.net.


Poprzedni artykułnVidia szykuje kartę graficzną GeForce GTX Titan P
Następny artykułADATA AI910 – uniwersalny czytnik kart dla PCtów i iOS
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.