Cougar wprowadził do swojej oferty dwie nowe myszki – Minos X5 i Revenger S. Oba modele zostały wyposażone w sensor PixArt PMW3360, który wspiera rozdzielczości od 100 do 1200 DPI. Do tego dochodzą diody RGB LED oraz taktowanie USB wynoszące zawrotne 2000 Hz. Nie można zapomnieć o przełącznikach OMRON, które gwarantują żywotność do 50 milionów kliknięć.

Cougar Minos X5 posiada wymiary 120 x 65 x 38 mm i waży zaledwie 88 gramów. Na bokach znajduje się specjalna guma antypoślizgowa.

Cougar Revenger S natomiast mierzy 130 x 65 x 43 mm i jest dedykowana osobom z dużymi dłońmi. Z boku umieszczono specjalnym materiał antypoślizgowy.

Obie myszki posiadają 512 KB wbudowanej pamięci do zapisywania ulubionych profili oraz dwustrefowe podświetlenie RGB LED.

Myszki Cougar Minos X5 i Revenger S  kosztują po 49.99 dolarów każda.


Poprzedni artykułNiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste
Następny artykułHeroes of the Storm otrzyma bohaterów Hanzo i Alexstraza
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.