Cougar wprowadził do sprzedaży słuchawki MEGARA. Posiadają one 13.5-milimetrowe przetworniki neodymowe, które zapewniają krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki świetnie wyprofilowanym wkładkom dousznym, dostępnym w trzech rozmiarach, bardzo dobrze izolują hałas z otoczenia. Prócz tego ich wkładanie i wyjmowanie jest niezwykle proste. Emisja dźwięku mieści się w zakresie 20 Hz – 20 kHz, a impedancja wynosi 16 Ohmów.

Konstrukcja posiada odczepiany mikrofon o czułości -42 dB +/- 3 dB i impedancji 2.2 kOmów. Prócz tego drugi mikrofon znajduje się na kablu. Przeów do komputera został owinięty specjalną osłoną i posiada regulator głośności. Do kompletu dodano dwie przejściówki: 4-biegunowy miniJack na 2 x 3 biegunowy.

Cena słuchawek Cougar MEGARA zaczyna się od 110 zł.


Poprzedni artykułBattlefield 1 i różnego rodzaju błędy w grze po premierze
Następny artykułPoznań Game Arena 2016 – wrażenia z targów gier i rozrywki #2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.