Firma COUGAR wprowadziła na polski rynek akcesorium o nazwie Bunker. Jest to specjalna przystawka do myszki, która ma umożliwić łatwe zarządzanie kablem, który biegnie do komputera. Wiele osób pewnie wie, że kable od myszek lubią się skręcać i nie zawsze układają się w tej pozycji, co powinny. Cougar Bunker rozwiązuje ten problem, dzięki elastycznemu ramieniu z rowkiem na przewód.

Ramię urządzenia jest elastyczne i przytwierdzone do stabilnej podstawy. Całość posiada schludny czarny wygląd, dobrze wpasowujący się do komponentów na biurku.

Warto nadmienić, że dzięki niewielkim wymiarom, całość można bardzo łatwo transportować ze sobą z miejsca na miejsce. Cena w polskich sklepach zaczyna się od 65 zł.


Poprzedni artykułPoznań Game Arena 2016 – strefa gier niezależnych w pełnej krasie #2
Następny artykułIntel prezentuje układy Atom E3900 dla Internetu Rzeczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.