Firma Corsair wprowadziła do swojej oferty SF Series Premium Individually Sleeved PSU Cable Kit. Są to specjalnie zaprojektowane kable, pasujące do modularnych zasilaczy tej firmy. Jak można zobaczyć z poniższych zdjęć, każdy kabelek posiada swój własny materiałowy oplot. Dzięki temu całość wygląda bardzo elegancko, a cały przewód jest o wiele bardziej wytrzymały na uszkodzenia.

Cena całego zestawu sf series premium individually sleeved psu cable kit ma wynosić 39.99 dolarów. Nie wiadomo, kiedy kable trafią na polski rynek.


ŹRÓDŁOsmallformfactor.net
Poprzedni artykuł[CES 2017] Pokazano komputer z procesorem Ryzen i kartą Vega
Następny artykułRed Dead Redemption 2 – czy podano właśnie datę premiery?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.