Firma CORSAIR zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży nowego zestawu pamięci CORSAIR VENGEANCE LPX DDR4 4866 MHz. Moduły potrafią pracować z maksymalną częstotliwością taktowania aż 4866 MHz. i bez problemów współpracują z procesorami Ryzen 3000. Warto nadmienić, że tak wysokie częstotliwości są bez problemów osiągane na płytach głównych z chipsetami X570.

Pamięci są dostępne obecnie w zestawie 2 x 8 GB i na płytach mini-ITX pozwoli to na zamontowanie maksymalnie 64 GB pamięci RAM. W przypadku zestawów płyt głównych z 4 gniazdami DIMM – do 128 GB. Natomiast w przypadku płyt z 8 gniazdami DIMM – do 256 GB.

Zestawy pamięci CORSAIR VENGEANCE LPX DDR4 4866 MHz utrzymują temperaturę na niskim poziomie, dzięki aluminiowemu radiatorowi. W sprzedaży dostępne są następujące kolory: czerwony, niebieski, biały oraz czarny. Producent dodaje także opcjonalny wentylator VENGEANCE Airflow w kolorze srebrnym, niebieskim lub czerwonym, który chłodzi bezpośrednio moduły pamięci i pasuje do stylu zestawu komputerowego.

Corsair VENGEANCE Airflow

Zestawy pamięci są obecnie dostępne do kupienia w sklepie internatowym firmy CORSAIR oraz u poszczególnych resellerów.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments