Firma Corsair zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży pasty termoprzewodzącej CORSAIR TM30. Głównym składnikiem substancji jest tlenek cynku. Produkt jest zoptymalizowany pod kątem ultraniskiej rezystancji termicznej. Pasta ma niski poziom lepkości, dzięki czemu łatwo wypełnia mikroskopijne otarcia. Prócz tego jest bardzo trwała, co umożliwia jej działanie przez wiele lat.

Pasta CORSAIR TM30 doskonale współdziała ze zintegrowanymi (AiO, All in One) zestawami chłodzącymi. Nowy produkt pojawi się w Polsce do końca pierwszego kwartału 2019 roku.

CORSAIR TM30


ŹRÓDŁOcorsair.com
Poprzedni artykułResident Evil 2 Remake otrzyma dodatek – Ghost Survivors
Następny artykułMAGNUS EC52070D – minikomputer z kartą GeForce RTX 2070
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.