Corsair zaprezentował dwa nowe modele foteli gamingowych – Corsair T1 Race 2018 oraz Corsair T2 Road Warrior. Obie konstrukcje zostały stworzone z myślą o dostarczeniu maksymalnego komfortu podczas nawet najdłuższych rozgrywek lub do wielogodzinnej pracy biurowej.

Konstrukcja T2 Road Warrior opiera się na solidnym, stalowym szkielecie oraz wytrzymałej podstawce stworzonej z odlewanego aluminium. Użytkownik fotela może w szybki i łatwy sposób skonfigurować pozycję siedziska wykorzystując jeden z ośmiu dostępnych trybów. Fotel posiada dobre wykończenia o charakterystycznej, perforowanej skórze PU. Model ten dostępny jest pięciu wariantach kolorystycznych – czarnym, czerwonym, niebieskim, żółtym i białym.

Corsair T2 Road Warrior

Podstawa siedziska gwarantuje kąt nachylenia do 17 stopni, natomiast całe oparcie fotela rozkłada się do 170 stopni. W podstawie zamontowano gazowy podnośnik 4 klasy o stalowej konstrukcji i regulacji wysokości do 100mm oraz obrocie 360 stopni.

Corsair T2 Road Warrior

Dla wygody siedzącego dodano podłokietniki 4D z zaawansowaną opcją regulacji. Prócz tego mamy jeszcze dwie poduszki, wykonane z mikrofibry, które wspomagają odcinek lędźwiowy oraz szyjny.

Corsair T2 Road Warrior

Corsair wprowadził również T1 Race 2018 który jest odświeżonym modelem pierwszego fotela tej firmy. Jako główny materiał wykorzystano skórę PU. Brzegi oraz szycia zostały bardzo dobrze wykończone. Wzór fotela jest wzięty bezpośrednio z siedzeń samochód wyścigowych.

Corsair T1 Race 2018

Fotel posiada opcje regulacji wysokości w zakresie 85 mm. Do tego dochodzi duży kąt nachylania siedziska w wysokości 180 stopni. Nie zabrakło również poduszek z mikrofibry na szyję i lędźwi.

Corsair T2 Road Warrior oraz T1 Race 2018 pojawią się na polskim rynku w II kwartale bieżącego roku. Oficjalne ceny w dniu premiery to 399,99 Euro za model T2 oraz 349,99 Euro za wersję T1. Fotele objęte są dwuletnią gwarancją producenta.


ŹRÓDŁOcorsair.com
Poprzedni artykułBlizzard udostępnił wymagania sprzętowe dodatku Battle for Azeroth
Następny artykułExtinction od studia Iron Galaxy ukaże się już 10 kwietnia tego roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.