Corsair zaprezentował podczas targów CES 2018 podkładkę pod mysz – Corsair MM1000 Qi. Została ona przygotowana dla myszy Corsair Dark Core RGB SE. Dzięki specjalnej mikrocząsteczkowa powierzchnia posiada dedykowane miejsce do bezprzewodowego ładowania Qi. Zapewnia to nieprzerwane zasilanie dla myszki oraz niektórym najnowszym smartfonom.

Dodatkowo, MM1000 posiada również przejściówki USB Micro-B, USB Type-C oraz Lighting Qi, które pozwolą naładować praktycznie każde urządzenie.

MM1000 została wyposażona w antypoślizgowy, gumowany i utwardzany spód. Ma to zapewnić dobrą przyczepność na każdej powierzchni.

Prócz tego znajdziemy dodatkowy port USB 3.0 oraz wyświetlacz LED wskazujący użytkownikowi poziom baterii ładowanego urządzenia. Powierzchnia robocza nowej podkładki Corsair to 260 x 350mm.

Podkładka MM1000 Qi trafi do sprzedaży do końca stycznia 2018 roku. Wszystkie produkty są objęte 2-letnią gwarancją i niedługo pojawią się także u polskich dystrybutorów.


Poprzedni artykułCHERRY zaprezentowało nowe przełączniki MX Low Profile RGB
Następny artykułHyperX Cloud Flight – bezprzewodowo słuchawki z mocnym akumulatorem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.