CORSAIR wprowadził do sprzedaży dwie nowe klawiatury mechaniczne – K70 RGB MK.2 i STRAFE RGB MK.2. Oba modele posiadają przełączniki mechaniczne Cherry MX oraz indywidualne podświetlenie LED. Gracze maja do wyboru takie rodzaje: MX Red, MX Brown, MX Blue, Rapidfire MX Speed oraz MX Silent. Wszystkie modele posiadają również wbudowana pamięć na profile ustawień o pojemności 8 MB oraz specjalne przyciski multimedialne znajdujące się na obudowach klawiatur.

Oprogramowanie CORSAIR iCUE służy do synchronizacji podświetlenia, zarządzania makrami oraz zmiany wszystkich pozostałych ustawień

Klawiatura K70 RGB MK.2 posiada wytrzymałą konstrukcję ze szczotkowanego aluminium. Każdy klawisz ma indywidualnie adresowane, efektowne podświetlenie RGB, które umożliwia personalizację produktu niemal bez ograniczeń.

Wraz z premierą standardowej K70 RGB MK.2, na rynku pojawił się również model Special Edition. Anodowana na srebrny kolor obudowa oraz nigdy niezacierające się, efektowne białe klawisze formowane w dwóch cyklach wtrysku to cechy, dzięki którymi K70 RGB MK.2 SE zdecydowanie wyróżnia się wizualnie.

Corsair K70 RGB MK.2 Special Edition

Nowością w K70 RGB MK.2 jest opcja przechowywania w klawiaturze profili podświetlenia, makr klawiszowych i mapowań klawiszy w 8-megabajtowej wbudowanej pamięci.

Klawiatura STRAFE RGB MK.2 dostępna jest do kupienia w dwóch wersjach do wyboru – z przełącznikami Cherry MX Silent lub Cherry MX Red. Do tego mamy odłączaną podpórką pod nadgarstki i specjalne klawisze multimedialne.

Premierowe produkty pojawią się u wszystkich polskich sprzedawców do końca lipca br. Nowe klawiatury mechaniczne CORSAIR są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną producenta.


Poprzedni artykułBIOSTAR M500 – dysk SSD M.2 z inteligentnym wyświetlaczem
Następny artykułFallout 76 i tryb wieloosobowy w grze. Co ciekawego się pojawi?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.