Corsair wprowadził do oferty bezprzewodową klawiaturę CORSAIR K57 RGB Wireless. Wykorzystuje ona technologię SLIPSTREAM WIRELESS, która działa z niskimi opóźnieniami. Wykorzystywane jest inteligentne przełączanie częstotliwości (IFS), które zapewnia wyjątkowo stabilny sygnał nawet przy dużym zagęszczeniu ruchu bezprzewodowego. Zasięg pracy wnosi do 10 metrów od danego urządzenia.

Producent zastosował w klawiaturze podświetlenie RGB LED. W tym celu zamontowano specjalne diody LED CAPELLIX RGB, które wprowadzono w pamięciach Dominator Platinum RGB DDR4. Wspomniane diody potrafią świecić do 60% jaśniej od ich konwencjonalnych odpowiedników. Dodatkowo są one także o prawie dwie trzecie bardziej energooszczędne. Pozwala to na pracę do maksymalnie 35 godzin na jednym naładowaniu akumulatora.

Klawiatura CORSAIR K57 RGB Wireless oferuje sześć programowalnych klawiszy do makr oraz specjalne przyciski multimedialne i regulatory. Prócz tego mamy odłączaną podpórkę pod dłonie, zapewniającą komfortową grę. Przełączniki membranowe są ciche i reagują niezwykle szybko.

Producent dołącza do klawiatury oprogramowanie iCUE, które umożliwia dynamiczne sterowaniem podświetleniem RGB, programowanie zaawansowanych makr i mapowanie klawiszy. Bezprzewodowa klawiatura gamingowa jest już dostępna w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz u największych, polskich sprzedawców sprzętu elektronicznego. Sugerowana cena detaliczna premierowego produktu to 399 PLN. Klawiatura jest objęta dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną kalifornijskiego producenta.


ŹRÓDŁOcorsair.com
Poprzedni artykułAOC 24G2U i AOC 24G2U5 – nowe monitory z linii G2
Następny artykułV4 Future Sports Festival – Budapesz 2019: Virtus.pro przegrywa z Tricked
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.