CORSAIR ogłosił, że premierowa gra typu battle royale od Ubisoft – Hyper Scape, otrzymała pełne wsparcie oprogramowania CORSAIR iCUE. Wsparcie podświetlenia LED RGB w tytule będzie pełne: od pamięci DRAM, wentylatorów, oświetlenia ambientowego po klawiaturę czy myszkę. Ponadto gracze będą mogli odebrać bezpłatną skórkę CORSAIR RGB dla postaci w grze. Skórka będzie dostępna do odblokowania w dniu oficjalnej premiery Hyper Scape.

CORSAIR iCUE - integracja z Hyper Space i ASUS Aura Sync

Hyper Space to najnowszy tytuł od Ubisoftu w fazie beta testów. zawodnicy biegają, skaczą i strzelają na terenie wielkiego miasta, rywalizując online z dziesiątkami przeciwników o to, by pozostać jedyną żywą postacią na mapie. Stworzony z rozmachem, unikalny świat o wyjątkowej scenerii pozwala na atakowanie wrogów z różnych stron, także od góry i od dołu.

CORSAIR iCUE - integracja z Hyper Space i ASUS Aura Sync

CORSAIR rozszerzyło dotychczasową współpracę z firmą ASUS, która do tej pory obejmowała wsparcie dla wybranych płyt głównych tajwańskiego producenta. Dodano mianowicie opcję zarządzania oświetleniem RGB kart graficznych, kompatybilnych z ASUS Aura, przy pomocy zainstalowanej najnowszej wersji oprogramowania ASUS Aura Sync Utility. Warto nadmienić, że produkty RGB ASUS Aura aktualnie nie oferują synchronizacji podświetlenia dla gier zintegrowanych z CORSAIR iCUE. Firma jednakże pracuje nad implementacją w kolejnej wersji.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments