CORSAIR zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży kolejnego modelu słuchawek gamingowych – CORSAIR HS70 Wireless. Będą one dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: Carbon, White i SE Cream. Słuchawki posiadają 50-milimetrowe przetworniki neodymowe oraz pozycyjny dźwięk przestrzenny 7.1. Prócz tego dostępny jest odłączany mikrofon z certyfikatem Discord. Redukuje on hałas z otoczenia i pozwala wyraźniej rozmawiać z innymi.

Słuchawki HS70 Wireless posiadają miękkie nauszniki z pianki, która zapamiętuje kształt. Regulowany, wyściełany pałąk zestawu słuchawkowego pozwala na dowolne dostosowanie słuchawek do potrzeb użytkownika. Metalowa konstrukcja gwarantuje niezawodność, jakiej gracze oczekują od zestawu słuchawkowego.

Nowe słuchawki CORSAIR posiadają wbudowany akumulator, który gwarantuje do 16 godzin nieprzerwanego działania w trybie bezprzewodowym. Podczas ładowania można podłączyć zestaw do gniazda USB. Wygodny regulator głośności i wyłącznik mikrofonu umiejscowione na nauszniku są zawsze pod ręką. Ponadto, bezprzewodowa łączność w paśmie 2,4 GHz z niskim poziomem opóźnień zapewnia zasięg do 12 metrów od adaptera USB.

Pełna oferta bezprzewodowych zestawów słuchawkowych dla graczy z serii HS70 jest już dostępna w sprzedaży bezpośrednio w sklepie internetowym www.CORSAIR.com. CORSAIR HS70 na półkach polskich sklepów pojawią się w lipcu br. w cenie ok. 500 PLN. Słuchawki będą objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.


Poprzedni artykułAMD wyjaśnia działanie technologii XFR2 i Precision Boost 2
Następny artykułNie będzie premiery nowych kart NVIDIA GeForce w tym roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.