Corsair zaprezentował zestaw słuchawkowy HS50. Urządzenie posiada regulowane, miękkie nauszniki i aluminiową konstrukcję. Ma to zagwarantować wygodę oraz dobrą wytrzymałość. Graczy ucieszy odpinany, jednokierunkowy mikrofon certyfikowany przez renomowaną aplikację Discord. Zapewnia on zakres rejestracji mowy od 100Hz do 10kHz i wysoką czułość -40dB, przy jednoczesnym ignorowaniu dźwięków otoczenia.

Na przewodzie do komputera umieszczono panel kontrolny. Można dzięki niemu szybko i łatwo zmienić regulację głośności, bądź całkowicie wyciszyć mikrofon.

Corsair HS50

Słuchawki HS50 posiadają dostrojone, neodymowe przetworniki o 50 mm średnicy. Pozwala to na generowanie czystego dźwięku w szerokim zakresie od 20Hz do 20kHz.

Corsair HS50

Słuchawki HS50 dostępne w trzech kolorach: zielonym, niebieskim i czarnym.

Corsair HS50


Poprzedni artykułBrütal Legend za darmo od Humble Bundle na listopad 2017
Następny artykułMDK za darmo na GOG.com w listopadzie 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.