corsair logo
corsair logo

Corsair zaprezentował nowy model chłodzenia wodnego typu All in One – Corsair H60. Jest to odświeżona wersja popularnego H60, która została wyposażona w 120-milimetrowy wentylator z serii SP. Oprogramowanie Corsair Link umożliwia dopasowanie prędkości SP120 w zakresie od 600 do 1 700 obrotów na minutę.

Nasadka na bloku wodnym posiada srebrne wykończenie oraz logotyp Corsair podświetlany przez LED-y w białym kolorze. Nowatorska i wyciszona bloko-pompka ze zoptymalizowanym wirnikiem zwiększającym przepływ cieczy efektywnie odprowadza ciepło z procesora na zewnątrz obudowy komputera.

Producent dołączył uchwyty, które umożliwiają montaż nowego produktu Corsair w gniazdach procesorów AM4, LGA 1151 oraz LGA 2066. Ponadto, zestaw nie wymaga od użytkownika posiadania dodatkowych narzędzi do instalacji a sam proces montażu trwa zaledwie kilka minut.

Corsair Hydro Series H60 zostało objęte kompleksową, 5-letnią gwarancją producenta. Cena na polskim rynku wyniesie około 299 PLN.

Corsair H60 Corsair H60 Corsair H60


Poprzedni artykułAMD prężnie rozwija technologie graficzne – krótki raport z GDC 2018
Następny artykułThe Fine Art of Fan Art: Episode 3 – Machinima Maker
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.